Vi är Compotech

Här hittar du kontaktuppgifter till alla oss på Compotech

Carina Brandén

Order/logistik motorer

carina.branden@compotech.se
08-441 58 14

Caroline Folcker

Säljsupport komponenter

caroline.folcker@compotech.se
08-564 899 10

Catharina Johnsson

Ekonomi

catharina.johnsson@compotech.se
08-441 58 02

Fredrik Ståhl

Marknadsföring & Avdelningschef System

fredrik.stahl@compotech.se
08-441 58 13

Hein van der Waals

Försäljningschef Benelux

hein.vdwaals@compotech.se
+31 6 406 365 09

Helén Myrbäck

Säljsupport magnetiskt

helen.myrback@compotech.se
08-441 58 12

Jan Eriksson

Business development Director

jan.eriksson@compotech.se
08-441 58 01

Jan Rollstedt

Projektledare

jan.rollstedt@compotech.se
08-441 58 17

Jenni Henriksson

Säljsupport komponenter

jenni.henriksson@compotech.se
08-544 405 74

Jessica Brinning

Order/logistik motorer

jessica.brinning@compotech.se
08-441 58 19

Johan Engström

Säljare/Applikationsingenjör

johan.engstrom@compotech.se
08-441 58 08

Krister Larsson

Avdelningschef motorer

krister.larsson@compotech.se
08-441 58 22

Kristina Kristoffersson

Säljare/Applikationsingenjör frekvens

kristina.kristoffersson@compotech.se
08-564 899 12

Lena Reftberger

Marknadsföring

lena.reftberger@compotech.se
08-441 58 15

Martin Tärnrot

Säljare motorer

martin.tarnrot@compotech.se
08-441 58 24

Mattias Johansson

Säljare/Applikationsingenjör omkopplare

mattias.johansson@compotech.se
08-441 58 11

Mattias Westerberg

Project Manager

mattias.westerberg@compotech.se
08-441 58 18

Michael Ullskog

VD

michael.ullskog@compotech.se
070-603 75 74

Michael Yao

Sourcing Kina

michael.yao@compotech.se
08-441 58 09

Pelle Almgren

Säljare/Applikationsingenjör motorer

pelle.almgren@compotech.se
08-441 58 20

Per Holmqvist

Affärsutveckling

per.holmqvist@compotech.se
08-441 58 07

Per Rundbom

Affärsutveckling

per.rundbom@compotech.se
08-441 58 03

Peter Ludwig

Säljare motorer

peter.ludwig@compotech.se
08-441 58 21

Rashin Kabiri

Kvalitetsledare

rashin.kabiri@compotech.se
08-441 58 25

Robert Hultbom

Säljare/Applikationsingenjör HMI & kraft

robert.hultbom@compotech.se
08-564 899 07

Rosemary Uppgård

Säljare/Applikationsingenjör motorer

rosemary.uppgard@compotech.se
08-441 58 05

Simon Johansson

Säljare motorer

simon.johansson@compotech.se
08-441 49 01

Staffan Tornblad

Produktansvarig lindade komponenter

staffan.tornblad@compotech.se
08-441 58 06

Susanne Svanberg

Säljsupport komponenter

susanne.svanberg@compotech.se
08-441 58 04

Tim Åhlén

Avdelningschef komponenter

tim.ahlen@compotech.se
08-441 58 16

Hitta till oss

Leveransadress

Compotech Provider AB
Smidesvägen 4-8
171 41 Solna

Besöksadress

Compotech Provider AB
Hälsingegatan 43, 6 tr
113 31 Stockholm

Postadress

Compotech Provider AB
Box 21029
100 31 Stockholm

Huvudkontoret i Stockholm

Försäljningskontor Benelux



Anmäl dig till vårt nyhetsbrev