Topbild_kontakt

IT-störningar som även omfattar telefoni

Vi upplever just nu IT-störningar som påverkar flera funktioner, däribland telefoni. Med anledning av detta är det för närvarande inte möjligt att nå oss via våra fasta telefonnummer. Om du behöver kontakta oss, vänligen ring Jessica Brinning på telefon 070-789 81 24.

Beställningar

Om du redan har en giltig offert, vänligen skicka din beställning till order@compotech.se

Skicka din order

Vi är Compotech

Här hittar du kontaktuppgifter till alla oss på Compotech

Säljare

Emil Lydhagen

Innesälj

emil.lydhagen@compotech.se
08-441 58 11

Jim Franzén

Affärsutveckling

jim.franzen@compotech.se
08-441 58 26
johan-engstrom

Johan Engström

Säljare/Applikationsingenjör belysningskomponenter

johan.engstrom@compotech.se
08-441 58 08
kristina-kristoffersson

Kristina Kristoffersson

Säljare/Applikationsingenjör frekvens

kristina.kristoffersson@compotech.se
08-564 899 12
pellealmgren

Pelle Almgren

Säljare/Applikationsingenjör motorer

pelle.almgren@compotech.se
08-441 58 20
per-holmqvist

Per Holmqvist

Affärsutveckling

per.holmqvist@compotech.se
08-441 58 07
robert-hultbom

Robert Hultbom

Säljare/Applikationsingenjör HMI & Kraft

robert.hultbom@compotech.se
08-564 899 07
staffan-tornblad

Staffan Tornblad

Produktansvarig lindade komponenter

staffan.tornblad@compotech.se
08-441 58 06
tim-ahlen

Tim Åhlén

Försäljningschef

tim.ahlen@compotech.se
08-441 58 16
kristerlarsson

Krister Larsson

Chef tekniksupport

krister.larsson@compotech.se
08-441 58 22
hein-van-der-waals

Hein van der Waals

Försäljningschef Benelux

hein.vdwaals@compotech.se
+31 6 406 365 09

Alexander Lindblom

Produktansvarig belysningsstyrning

alexander.lindblom@compotech.se
08-441 58 18

Order/Logistik

carina-branden

Carina Brandén

Order/logistik motor

carina.branden@compotech.se
08-441 58 14
carolinefolcker

Caroline Folcker

Order/logistik komponenter

caroline.folcker@compotech.se
08-564 899 10
helen-myrback

Helén Myrbäck

Order/logistik magnetiskt

helen.myrback@compotech.se
08-441 58 12
jenni-henriksson2

Jenni Henriksson

Order/logistik komponenter

jenni.henriksson@compotech.se
08-544 405 74
jessicabrinning

Jessica Brinning

Order/logistik motor

jessica.brinning@compotech.se
08-441 58 19
susanne-svanberg

Susanne Svanberg

Order/logistik komponenter

susanne.svanberg@compotech.se
08-441 58 04

Utveckling

fredrik-stahl

Fredrik Ståhl

Marknadschef & Utvecklingschef

fredrik.stahl@compotech.se
08-441 58 13
per-rundbom

Per Rundbom

Affärsutveckling

per.rundbom@compotech.se
08-441 58 03
jan-rollstedt

Jan Rollstedt

Projektledare

jan.rollstedt@compotech.se
08-441 58 17

Kevin Nunkoosingh

Applikations- och utvecklingsingenjör

kevin.nunkoosingh@compotech.se
08-441 58 05

Marknad

fredrik-stahl

Fredrik Ståhl

Marknadschef & Utvecklingschef

fredrik.stahl@compotech.se
08-441 58 13
lena-refterberger

Lena Reftberger

Projektledare marknadsföring

lena.reftberger@compotech.se
08-441 58 15

Ledning, ekonomi, inköp & kvalitet

Michael-Ullskog

Michael Ullskog

VD

michael.ullskog@compotech.se
070-603 75 74
catharinajohnsson

Catharina Johnsson

Ekonomi

catharina.johnsson@compotech.se
08-441 58 02
kristerlarsson

Krister Larsson

Chef tekniksupport

krister.larsson@compotech.se
08-441 58 22
tim-ahlen

Tim Åhlén

Försäljningschef

tim.ahlen@compotech.se
08-441 58 16
michael-yao

Michael Yao

Sourcing Kina

michael.yao@compotech.se
08-441 58 09
fredrik-stahl

Fredrik Ståhl

Marknadschef & Utvecklingschef

fredrik.stahl@compotech.se
08-441 58 13

Jim Franzén

Affärsutveckling

jim.franzen@compotech.se
08-441 58 26

Hitta till oss

Leveransadress

Compotech Provider AB
Smidesvägen 4-8
171 41 Solna

Besöksadress

Compotech Provider AB
Hälsingegatan 43, 6 tr
113 31 Stockholm

Postadress

Compotech Provider AB
Box 21029
100 31 Stockholm

Huvudkontoret i Stockholm

Försäljningskontor Benelux



Anmäl dig till vårt nyhetsbrev

Jag godkänner att denna webbplats lagrar och bearbetar mina uppgifter enligt vår integritetspolicy. *