Topbild_kontakt

Vi är Compotech

Här hittar du kontaktuppgifter till alla oss på Compotech

Säljare

Jim-Franzén

Jim Franzén

Affärsutveckling

jim.franzen@compotech.se
08-441 58 26
johan-engstrom

Johan Engström

Säljare/Applikationsingenjör belysningskomponenter

johan.engstrom@compotech.se
08-441 58 08
kristina-kristoffersson

Kristina Kristoffersson

Säljare/Applikationsingenjör frekvens

kristina.kristoffersson@compotech.se
08-564 899 12
martin-tarnroth

Martin Tärnrot

Säljare motorer

martin.tarnrot@compotech.se
08-441 58 24
Mattias Johansson

Mattias Johansson

Säljare/Applikationsingenjör omkopplare

mattias.johansson@compotech.se
08-441 58 11
Mattias Westerberg

Mattias Westerberg

Säljare/produktspecialist kablage

mattias.westerberg@compotech.se
08-441 58 18
pellealmgren

Pelle Almgren

Säljare/Applikationsingenjör motorer

pelle.almgren@compotech.se
08-441 58 20
per-holmqvist

Per Holmqvist

Affärsutveckling

per.holmqvist@compotech.se
08-441 58 07
peterludwig

Peter Ludwig

Säljare motorer

peter.ludwig@compotech.se
08-441 58 21
robert-hultbom

Robert Hultbom

Säljare/Applikationsingenjör HMI & kraft

robert.hultbom@compotech.se
08-564 899 07
rosmemary-uppgard

Rosemary Uppgård

Säljare/Applikationsingenjör motorer

rosemary.uppgard@compotech.se
08-441 58 05
simon-johansson

Simon Johansson

Säljare/Applikationsingenjör motorer

simon.johansson@compotech.se
08-441 49 01
staffan-tornblad

Staffan Tornblad

Produktansvarig lindade komponenter

staffan.tornblad@compotech.se
08-441 58 06
tim-ahlen

Tim Åhlén

Avdelningschef komponenter

tim.ahlen@compotech.se
08-441 58 16
kristerlarsson

Krister Larsson

Avdelningschef motorer

krister.larsson@compotech.se
08-441 58 22
hein-van-der-waals

Hein van der Waals

Försäljningschef Benelux

hein.vdwaals@compotech.se
+31 6 406 365 09

Order/Logistik

carina-branden

Carina Brandén

Order/logistik motorer

carina.branden@compotech.se
08-441 58 14
carolinefolcker

Caroline Folcker

Order/logistik komponenter

caroline.folcker@compotech.se
08-564 899 10
helen-myrback

Helén Myrbäck

Order/logistik magnetiskt

helen.myrback@compotech.se
08-441 58 12
jenni-henriksson2

Jenni Henriksson

Order/logistik komponenter

jenni.henriksson@compotech.se
08-544 405 74
jessicabrinning

Jessica Brinning

Order/logistik motorer

jessica.brinning@compotech.se
08-441 58 19
susanne-svanberg

Susanne Svanberg

Order/logistik komponenter

susanne.svanberg@compotech.se
08-441 58 04

Utveckling

fredrik-stahl

Fredrik Ståhl

Marknadschef & Utvecklingschef

fredrik.stahl@compotech.se
08-441 58 13
per-rundbom

Per Rundbom

Affärsutveckling

per.rundbom@compotech.se
08-441 58 03
jan-rollstedt

Jan Rollstedt

Projektledare

jan.rollstedt@compotech.se
08-441 58 17

Marknad

fredrik-stahl

Fredrik Ståhl

Marknadschef & Utvecklingschef

fredrik.stahl@compotech.se
08-441 58 13
lena-refterberger

Lena Reftberger

Projektledare marknadsföring

lena.reftberger@compotech.se
08-441 58 15

Ledning, ekonomi, inköp & kvalitet

Michael-Ullskog

Michael Ullskog

VD

michael.ullskog@compotech.se
070-603 75 74
catharinajohnsson

Catharina Johnsson

Ekonomi

catharina.johnsson@compotech.se
08-441 58 02
kristerlarsson

Krister Larsson

Avdelningschef motorer

krister.larsson@compotech.se
08-441 58 22
tim-ahlen

Tim Åhlén

Avdelningschef komponenter

tim.ahlen@compotech.se
08-441 58 16
michael-yao

Michael Yao

Sourcing Kina

michael.yao@compotech.se
08-441 58 09
Rashin_Kabiri

Rashin Kabiri

Kvalitetsledare

rashin.kabiri@compotech.se
08-441 58 25
fredrik-stahl

Fredrik Ståhl

Marknadschef & Utvecklingschef

fredrik.stahl@compotech.se
08-441 58 13
per-rundbom

Per Rundbom

Affärsutveckling

per.rundbom@compotech.se
08-441 58 03

Hitta till oss

Leveransadress

Compotech Provider AB
Smidesvägen 4-8
171 41 Solna

Besöksadress

Compotech Provider AB
Hälsingegatan 43, 6 tr
113 31 Stockholm

Postadress

Compotech Provider AB
Box 21029
100 31 Stockholm

Huvudkontoret i Stockholm

Försäljningskontor Benelux



Anmäl dig till vårt nyhetsbrev